Sport w gimnazjum

 

 

Rok szkolny 1999/2000

 

 

Wojtek Rawecki na najwyższym stopniu podium

I miejsce w gminie

I miejsce w powiecie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wojtek Rawecki i Tomek Jąder na Mistrzostwach Wielkopolski w biegach przełajowych w Żerkowie

 

Wojtek zajął 21 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W Mistrzostwach Powiatu 11.02.2000 r.w Rakoniewicach zespół piłkarek ręcznych wywalczył II miejsce. W zawodach grały: Kędzierska K., Pilarska L., Juskowiak W., Kupka S., Kornaś K., Szubert N., Pikosz I., Szczepaniak N., Bartkowiak A, Gabler M., Bilska P.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                               

W zawodach powiatowych w tenisie stołowym II miejsce zdobyła Kędzierska Kamila,
III m wywalczyła Bartkowiak Ala, a czwarty był Stachowiak Marcin

 

 

                                                            

 

 

 

 

Rok szkolny 2000/01

 

 

Drużyna chłopców w składzie: SIKORSKI D., KAZUBOWSKI G., MALCZAK P., ZIMNIEWICZ Z. MILER K., KOZŁOWSKI M., STACHOWIAK M., LAMENTA E., PÓŁCHŁOPEK M., STACHOWIAK W., RAWECKI W., zajęła I miejsce w gminie i II w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych

 

Na tych samych zawodach dziewczęta: BARTKOWIAK A., KAŻMIERCZAK J., POL L, WOJTCZAK M., HARYK K., GAWRON M., SKRZYPCZAK B. WAWRZYNIAK A., KACZMAREK M. zdobyły III miejsce w powiecie

 

 

                                                                      

 

 

14. 10. 2000 – MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ – I miejsce w kategorii dziewcząt

W zawodach brały udział: BARTKOWIAK A., HARYK K., SIBILAK K., KOZŁOWSKA m., WAWRZYNIAK A., SZCZEPANIAK N., PILARSKA L., WOJTCZAK M., KACZMAREK M, PIKOSZ I, STAŚKOWIAK K., JUSKOWIAK W. HAJNRICH M. 

 

                                                     

 

 

 

Zawodniczki z Konojadu ze swym opiekunem – zadowolone z osiągniętego wyniku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Mistrzostwach Powiatu

w Wielichowie dziewczyny zajęły pierwsze miejsce pokonując wszystkie rywalki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W Mistrzostwach Gminy w piłce nożnej drużyna chłopców w składzie: Perz D., Fechner M., Kazubowski G., Białas J., Miler K., Kozłowski M., Stachowiak M., Półchłopek M., Sikorski D., Malczak P., Adamczak Sz., Ochocki M Zimniewicz Z., Stachowiak W Dzięcioł P., Schulke M., zajęła I miejsce, w zawodach powiatowych - IV.

 

 

 

 


W Indywidualnych Biegach Przełajowych najlepsze miejsca zajęli :WOJTEK RAWECKI – I w  gminie, II w powiecie oraz JOLA KAŻMIERCZAK – I w gminie i III w powiecie. W Mistrzostwach Wielkopolski w Żerkowie Wojtek zajął XI miejsce.

 

 

Wojtek w oczekiwaniu na start

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


W Drużynowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym I miejsce w gminie i II w Powiecie w kategorii dziewcząt zajęły : Bartkowiak Aleksandra. i Kędzierska Kamila.,

W kategorii chłopców I miejsce w gminie i II w powiecie wywalczyli Stachowiak Marcin i Białas Jakub

W Indywidualnych Mistrzostwach Gminy w tenisie stołowym w Kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Bartkowiak A., III Kędzierska K.

W kategorii chłpoców I miejsce wywalczył Stachowiak M., II – Białas J.

W Mistrzostwach Powiatu II miejsce zajął Stachowiak Marcin

 

 


10 stycznia 2001 w Granowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w siatkówce chłopców. Nasza drużyna w składzie: BARTKOWIAK A., FECHNER M., SIKORSKI D., MALCZAK P., DZIĘCIOŁ P., HAJNRICH H., PÓŁCHŁOPEK M., STACHOWIAK M., ZIMNIEWICZ Z., PERZ D., KABAT T., zajęła  II miejsce , wcześniej wygrywając rywalizację gminną z gimnazjum w Kamieńcu

 

 

 

 


BIEGI ULICZNE W RAKONIEWICACH – 3 MAJA 2001

II miejsce zajął Wojtek Rawecki ,

III m. wybiegała Wawrzyniak Anna

 

 

W biegach brali udział: Mołdrzyk P, Dzięcioł P., Wolarczak K., Kunert M., Pol L., Każmierczak J., Jąder S., Perz D., Malczak P., Sikorski D., Stachowiak W., Rawecki W., Wawrzyniak A

 

Ania Wawrzyniak na trzecim stopniu podium

 

                                                              

 

Rok szkolny 2001/02

 

 

13.10.2001 - Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W kategorii chłopców zajęliśmy II miejsce. W sztafecie biegli: STACHOWIAK W., SIKORSKI D., MALCZAK P., FECHNER M., JĄDER T. ZIMNIEWICZ Z., LAMENTA E., MILER K., WOLARCZK K., KAZUBOWSKI G., MOŁDRZYK P.

 

Drużyna dziewcząt w składzie: JĄDER S., WAWRZYNIAK A., JUJA B., POL L. KACZMAREK M., BARTKOWIAK A., WOJTCZAK M., KĘDZIERSKA K., BARTKOWIAK B., zajęła III miejsce.

 

W gminnych biegach przełajowych w Parzęczewie dziewczyny zajęły następujące miejsca:

 

Wawrzyniak A. – 3

Każmierczak J. - 4

Juja B.              - 5

 

Wśród chłopców:

Rawecki W.      -  1m.

Stachowiak W. -  2

Sikorski D.        -  3

Jąder T.            -  4

Fechner M.       -  5

 

 

 

Na trzecim stopniu podium Ania Wawrzryniak; obok Jola Kaźmierczak
i Basia Juja

 

 

 

 

 

W Mistrzostwach Powiatu najlepsze miejsca zajęli :Tomek Jąder – II i Stachowiak Witek - IV

Obaj zakwalifikowali się do zawodów wojewódzkich, w których zajęli dość odległe miejsca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                              

                                 

 

 

 

         Tomek  w oczekiwaniu na start

 

 

         Witek odbiera dyplom za IV miejsce        

 

  

     

 

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ.

Po remisie 3:3 w meczu, skuteczniejsi w rzutach karnych okazali się gimnazjaliści z Kamieńca. 

 

 

 

 

Na zdj. Adamczak Sz., Schulke M., Bereszyński ł., Bartkowiak A., Fechner M., Zimniewicz.Z., Stachowiak W., Sikorski D., Stachowiak M., Ochocki M., Perz D., Kazubowski G., Bartyzel R., Białas J. i opiekun Dakowski J.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM – WIELICHOWO, 15.12.2001 

W kategorii chłopców II miejsce zajęli: Stachowiak Marcin i Białas Jakub,                       

wśród dziewcząt Również drugie były : Bartkowiak Aleksandra i Kędzierska Kamila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Mistrzostwach Gminy w grze pojedynczej dziewczęta zajęły trzy pierwsze miejsca:

 

Im – Bartkowiak A.

IIm – Stachowiak K.

IIIm – Kędzierska K.

 

Wśród chłopców:

Im zajął Białas Jakub

IIm -  Stachowiak Marcin

 

 

W Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się 9.03.02 w Granowie wśród chłopców najlepszy był Stachowiak Marcin. W kategorii dziewcząt Bartkowiak Aleksandra zajęła III m., Kędzierska K. – IV, a Stachowiak K. - V miejsce

 

 

 

 


5 01. 2002 w Grodzisku Wlkp. odbyły się Mistrzostwa w Powiatu w Koszykówce dziewcząt.

Nasza drużyna w składzie : Juskowiak W., Pilarska L., Bartkowiak A., Wojtczak M., Szczepaniak N., Bilska P., Gawron M., Kaczmarek M., Hajnrich H., Kaźmierczk J. zajęła II miejsce

 

 

Chłopcy zajęli I miejsce w turnieju gminnym i IV w powiatowym.

 

Mistrzowie Gminy w Koszykówce: MALCZAK P. BIAŁAS J. BERESZYŃSKI Ł., SIKORSKI D.. BARTKOWIAK A. ZIMNIEWICZ Z., BARTYZEL R. FECHNER M., KOZŁOWSKI M., ADAMCZAK.

 

 

 

 

 

 

 

W meczu o I miejsce w gminie nasz zespół pokonał zdecydowanie drużynę z Kamieńca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - STYCZEŃ 2002 RAKONIEWICE

 

Nasza drużyna w składzie: GAWRON M., KOZŁOWSKA M., KACZMAREK M., BUCZEK E., SZCZEPANIAK N., WOJTCZAK M., WOJDA W., KAŹMIERCZAK J., PILARSKA L., HAJNRICH M., BILSKA P., JUSKOWIAK W., KORNAŚ K. LEMAŃSKA N. zajęła I miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze.

 

 

 

Wyniki zawodów:

 

Konojad – Granowo         14 : 2

Konojad - Grodzisk          18 : 1

Konojad – Rostarzewo     14 : 5

 

 

 

W półfinałach rejonu w Buku dziewczęta zajęły II miejsce

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców odbyły się w Wielichowie. Nasza drużyna zajęła w nich I miejsce.

Wyniki rywalizacji:        Konojad – Wielichowo 5:4,

Konojad – Grodzisk 12:6,

Konojad – Granowo 10:2,

Konojad - Rakoniewice 17:8

 

W półfinałach rejonu w Gnieźnie drużyna w składzie: BARTYZEL R., FECHNER M., BERESZYŃSKI Ł., KAZUBOWSKI G., BIAŁAS J., RAWECKI W., SIKORSKI D., KOZŁOWSKI M., STACHOWIAK., JĄDER T., OCHOCKI M. zajęła II miejsce

 

 

 


3 maja w Rakoniewicach odbyły się biegi uliczne. Najwyższe II miejsce indywidualnie wywalczył Wojtek Rawecki. W klasyfkacji drużynowej Gimnazjum Konojad zajęło IV miejsce

 

 

Opiekun zespołu J. Dakowski z pucharem za IV miejsce w klasyfikacji drużynowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2002/03

 

 

10.10.2002- BIEG DRZYMAŁY W PARZĘCZEWIE

Najwyższe miejsca w w swoich kategoriach zajęli:

Jąder T. –                     1

Popiołkiewicz Ł. –         2

Młynarek D. –               3

Mołdrzyk P. –               4

Kaczmarek D. –            6

Dzięcioł P. –                 3

Mołdrzyk P. –               5

Jąder J. -                      5

Wawrzyniak A. -           6

 

19.10.2002  - MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W ROSTARZEWIE

 

III miejsce zajął Tomek Jąder, kwalifikując się do Mistrzostw Wielkopolski. W Zerkowie zajął odległe miejsce

 

 


INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM

ii miejsce – Stachowiak Katarzyna

III miejsce – Hajnrich Hubert

 

W Mistrzostwach Powiatu I miejsce zajęła Kasia Stachowiak

 

 

 


MISTRZOSTWA GMINY W KOSZYKÓWCE

Drużyna w składzie : JĄDER T., NOWACZYK B., SZCZEPANIAK A., DZIĘCIOŁ P., HAJNRICH H., PERZ D., KUNERT M., ADAMCZAK P., KABAT R. zajęła I miejsce. W zawodach  powiatowych zajęła miejsce IV

 

 

 

 


MISTRZOSTWA  GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ – KONOJAD, 19.03.2003

W  kategorii chłopców zwyciężyli gimnazjaliści z Konojadu. Również dziewczęta zajęły I miejsce wygrywając po zaciętej walce w dogrywce

 

MISTRZOSTWA  POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT – WIELICHOWO, 29.03.2003R.

 

Dziewczęta z Konojadu wygrywając wszystkie swoje mecze pewnie zajęły I miejsce

Klasyfikacja w powiecie:

  1. KONOJAD
  2. WIELICHOWO
  3. GRANOWO
  4. GRODZISK
  5. RAKONIEWICE

 

W półfinałach rejonu w Gnieźnie dziewczęta zajęły III miejsce za zespołami z Gniezna i Pyzdr

 

 


OLIMPIADA SZKÓŁ SPECJALNYCH – GRODZISK, 17.05. 2003

 

W swoich kategoriach wiekowych nasi uczniowie zajęli nastepujące miejsca:

 

Bieg na 100m – Im. Kunert M., Nowak P.,

 

Pchnięcie kulą –  Im. Kunert M., Nowak P., Mania A.

                          IIm. – Zegarski D.

                          III m. Szenfisz M.

 

Kolarstwo – Im. Augustyniak P.

                  IIm. Mania A.

 

 

Sztafeta 400-300-200-100m – IIIm.  Kunert M., Nowak P., Augustyniak P., Mania A.

 

Zdobyte medale

 

Złote     -           6

Srebrne -          2

Brązowe -         1         

 

 

Rok szkolny 2003/04

 

MISTRZOSTWA GMINY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – KAMIENIEC, 23.09.2003

 

Chłopcy w składzie: STACHOWIAK D., ROSZAK K., POPIOŁKIEWICZ Ł., AUGUSTYNIAK P.,JĄDER T., MŁYNAREK D., KACZMAREK D., JANKOWSKI A.., MOŁDRZYK P., ROESLER B., KONIECZNY D., KOZŁOWSKI M., NOWAK A. zdecydowanie wygrali swój bieg zajmując I miejsce

 

Mistrzowie Gminy

w sztafecie 10x 1000m ze swoim nauczycielem w-f  J.Dakowskim

 

Dziewczęta zajęły II miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Mistrzostwach Powiatu w Grodzisku Wlkp. 4.10.03. chłopcy zajęli III miejsce ustępując sztafetom z Grodziska i Wielichowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na trzecim stopniu podium Paweł Augustyniak odebrał medal

i pamiątkowy dyplom z rąk p. Starosty

 

 

 

 

MISTRZOSTWA GMINY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – WOLKOWO, 29.09.2003

Miejsca uczniów naszego gimnazjum w poszczególnych biegach:

 

Rocznik 1989/90                                                                     Rocznik 1988

dziewczęta

NOWAK BARBARA                  6                                            GAWRON MAŁGORZATA          3

POL EWA                                7                                           JĄDER JOANNA                        6

SZUBERT PATRYCJA               8                                           JUJA BARBARA                         7

BOSA AGATA                          9                                           WOJTCZAK JOANNA                 10

OLEK ZYTA                             10

BRYLSKA NATALIA                  11

BIELAWSKA OLGA                  12

JUSKOWIAK NATALIA              18

LUDWICZAK AGATA                20

GRZYBOWICZ HANNA             21

chłopcy

POPIOŁKIEWICZ  ŁUKASZ       1                                                JĄDER TOMASZ                    1

AUGUSTYNIAK PAWEŁ           2                                                STACHOWIAK DARIUSZ       2

ROSZAK KRZYSZTOF              4                                                MOŁDRZYK PIOTR                3

KOZŁOWSKI MARCIN              6                                                KACZMAREK DARIUSZ         4

NOWAK ANDRZEJ                   7                                                 ROESLER BARTOSZ             5

 

 

 

W Mistrzostwach Powiatu najlepsze miejsca zajęli :
JADER Tomasz – II
POPIOŁKIEWICZ  Łukasz. - III

 

 

Tomek Jąder- zdobywca srebrnego medalu

 

 

 

Łukasz Popiołkiewicz na trzecim stopniu podium

 

Na Mistrzostwach Wielkopolski w Żerkowie obaj nasi biegacze zajęli odległe miejsca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ SPECJALNYCH – GRODZISK WLKP. -  8.11. 2003

 

 

 

Drużyna z Konojadu w składzie: KARASZCZAK A., SZENFISZ K., SZENFISZ M., NOWAK K., ZEGARSKI D.,. KABAT J., AUGUSTYNIAK P. zajęła w turnieju I miejsce pokonując w finale zespół ze Stęszewa 2:1

 

 

9.01.2004- MISTRZOSTWA GMINY W WARCABACH KLASYCZNYCH

Stachowiak Katarzyna – III m.

Kaczmarek Dariusz – III m.

 

 

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM – KONOJAD, 7.02.04

Zarówno drużyna dziewcząt ( Stachowiak K., Pikosz M.) oraz chłopców ( Stachowiak M., Kędzierski D.) zajęła II miejsce  ulegając swoim rywalom z  Kamieńca

 

 

 

15. 02.2004- HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W STĘSZEWIE

Drużyna z Konojadu zajęła V miejsce , a Tomek Jąder został „królem strzelców „ w turnieju.

 

 

MISTRZOSTWA GMINY W KOSZYKÓWCE – KAMIENIEC, 21.02.2004

 

Drużyna chłopców zajęła I miejsce: Jąder T., Stachowiak M., Skiba S., Maćkowiak F., Mołdrzyk P., Kabat R. Kędzierski D., Stachowiak P., Kwiatkowski P., Adamczak P.

 

 

 

 

 

Dziewczeta w składzie: Hajnrich H., Kunert M., Ludwiczak M. Karaszczak W., Olek Z., Kocjan M. Pilarska A., Kozłowska K. Wojtczak J. zdobyły również I miejsce

 

 

 

 

 

 

 

W Mistrzostwach Powiatu kolejność była następująca:

 

                                      Dziewczęta

 

                                     I – Grodzisk   

                                     II - Wielichowo

                         III - Granowo

                         IV - Konojad

                                     V - Rostarzewo

 

                                    chłopcy

 

                         I m - Wielichowo

                         II    - Grodzisk

                         III   - Konojad

                         IV   - Rakoniewice

                         V    - Granowo

 

 

 

  Asia Wojtczak ze zdobytym pucharem

 

 

                                                                       
                                                                       

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM - 4.03. 2004

 

Wśród dziewcząt II miejsce zajęła Katarzyna Stachowiak

W kategorii chłopców  II miejsce zdobył Paweł Stachowiak, III – Damian Kędzierski

 

Na Mistrzostwach Powiatu 6.03.04. w Kamieńcu drugi raz z rzędu I miejsce zajęła Katarzyna Stachowiak, II m – Odważna P. – Ptaszkowo; III m.- Kubel M.- Granowo

 

 

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ – KONOJAD, 5.03.2004

I miejsce w kategorii dziewcząt. zdobyły zawodniczki z Konojadu w składzie:

Stachowiak K., Bilska N., Juja B., Hajnrich H., Kunert M., Ludwiczak M. Karaszczak W., Olek Z., Kocjan M.,Pilarska A., Kozłowska K. Wojtczak J. Pikosz M., Grzybowicz A. , Serba K.

I miejsce wśród chłopców zdobyli również uczniowie z Konojadu:
Jąder T., Stachowiak M., Skiba S., Maćkowiak F., Mołdrzyk P.,Kaczmarek  D.  Kabat R. , Kędzierski D., Stachowiak P., Szymkowiak R., Kwiatkowski P., Adamczak P., Konieczny D.,Czapla M.,Shulke A., Konieczny P.

 

Klasyfikacja Mistrzostw Powiatu – Konojad,  11.03.2005

 

Dziewczęta                                                   Chłopcy

I m.- Konojad                                               I m. - Wielichowo

II    - Granowo                                                II m.-  Grodzisk

III   - Rakoniewice                                          III m - Konojad

IV   - Grodzisk                                               IV m  - Granowo

V    - Wielichowo                                          V  m  - Ruchocice


W półfinałach rejonu w Gnieźnie zespół dziewcząt zajął III miejsce za zespołami z Buku i Gniezna

 

MISTRZOSTWA GMINY W SIATKÓWCE – KONOJAD, 16.03.2004.

 

 

Chłopcy zajęli II miejsce przegrywając z zespołem z Kamieńca 1:3. W zespole grali:

Jąder T., Stachowiak M., Skiba S., Mołdrzyk P., Kędzierski D., Stachowiak P., Szymkowiak R., Kwiatkowski P., Konieczny P.                                                                               

 

Dziewczęta w składzie: Stachowiak K., Kunert M., Kocjan M., Ludwiczak M., Pilarska A., Wojtczak J, Kozłowska K., Serba K., Konieczna A,.Pikosz M. po nie wykorzystaniu dwóch piłek meczowych przegrały 2:3, zajmując również II miejsce

 

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ – KAMIENIEC 3.04 2004.

 

Po remisie 3:3 w normalnym czasie gry, nasz zespół uległ gimnazjalistom z Kamieńca w rzutach karnych 4:5, zajmując tym samym II miejsce w rozgrywkach.


 

Rok szkolny 2004/05

 

BIEGI PRZEŁAJOWE – KONOJAD, 23.10. 2004

 

Wyniki Mistrzostw Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

Miejsce.

Dziewczęta- 1991/90

Dziewczęta - 1989

Chłopcy – 1991/90

Chłopcy – 1989

1

SOJKA JOANNA

K – C

JANKOWSKI ADAM

POPIOŁKIEWICZ  ŁUKASZ

2

NOWAK OLA

K – C

K – C

MŁYNAREK DAWID

3

K - C

SZUBERT PATRYCJA

K – C

HUMERSKI  PIOTR

4

BIELAWSKA MARTYNA

JANKOWSKA EWA

GAWRON SEBASTIAN

ROSZAK KRZYSZTOF

5

MOKRZYŃSKA JOANNA

BIELAWSKA OLGA

K – C

K – C

6

BOSA AGATA

K - C

GAWRON MICHAŁ

K – C

7

K - C

 

ĆWIOK DANIEL

GAWRON MATEUSZ

8

ROESLER ADA

 

K – C

K – C

9

GAWRON PAULINA

 

K – C

MATUSZCZAK JAKUB

10

JANICKA AGNIESZKA

 

HAJNRICH JAKUB

 

11

K – C

 

MAĆKOWIAK PAWEŁ

 

12

GRZYBOWICZ HANNA

 

PIOTROWSKI ŁUKASZ

 

13

POL EWA

 

MAJKA PAWEŁ

 

14

K – C

 

OWCZARZAK KAMIL

 

15

K – C

 

 

 

16

K – C

 

 

 

17

K - C

 

 

 

18

K - C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W gminie I miejsce: Sojka Joanna, Jankowski Adam, Popiołkiewcz Łukasz
               II miejsce: Młynarek Dawid, Nowak Aleksandra
               III miejsce: Szubert Patrycja, Humerski  Piotr

 

W Mistrzostwach Powiatu najwyższe lokaty zajęli:
                    Sojka Joanna - 4 m.- awans do zawodów wojewódzkich
                    Jankowski Adam – 5 m,
                    Popiołkiewicz Łukasz - 6 m

 

 


MISTRZOSTWA GMINY W KOSZYKÓWCE – 21.12. 2004

Chłopcy zajęli miejsce 1 wygrywając z zespołem z Kamieńca -   38:16

( Kędzierski D., Kwiatkowski P., Stachowiak P., Popiołkiewicz Ł., Schülke A., Roszak K., Gawron M., Gawron S., Gawron Ł., Maćkowiak P., )

 

 


WARCABY KLASYCZNE – 12. 01. 2005

W gminie: I miejsce – Kokocinska Marta

                                   Maćkowiak Paweł

                 III miejsce - Kunert Maciej

Najlepsi warcabiści w gminie Kamieniec

Maćkowiak P.,Kunert M. i  Kokocińska M

z  pucharami i pamiątkowymi dyplomami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM –  KONOJAD, 29. 01. 2005

 

1 miejsce – Kędzierski Damian

3 miejsce - Kwiatkowski Przemysław

2 miejsce – Chojnacka Paulina

 

       

 

 

 

 

      

       

 

 

 

 

 

             Chojnacka P., Stopa J., Wróbel K.

           Kwiatkowski P., Kędzierski D. i Śledź T.

 

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM –  KAMIENIEC, 16. 02. 2005

 

1m. – Kędzierski Damian                                  2 m. Chojnacka Paulina, 

         Kwiatkowski Przemysław                                 Grzelewska Emila
         

 

 

       

                

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi tenisiści pokonali swoich rywali 3:2

 

           

 

        Mistrzowie gminy

 

 

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ – KONOJAD,  4. 03. 2005

 

Chłopcy: I miejsce w gminie
( Kędzierski D., Kwiatkowski P., Stachowiak P., Popiołkiewicz Ł., Schülke    A., Roszak K., Gawron M., Gawron S., Gawron Ł., Maćkowiak P., Krakowiak E. Konieczny P., Czapla M., Młynarek D.,)

 

 

 

W Mistrzostwach Powiatu chłopcy zajęli II miejsce ulegając tylko drużynie  z Wielichowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczęta zajęły również I miejsce w gminie

                  

W zespole  zagrały:Karaszczak W., Olek Z., Kocjan M., Kozłowska K., Pilarska A., Szubert P., Grzybowicz A., Grzybowicz H., Serba K., Konieczna A., Pol E., Bielawska O., Sojka J

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU GIMNAZJÓW W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Konojad – 18.03.2005 r.

                  

                   Tabela wyników

drużyna

1. Konojad

2. Rakoniewice

3. Wielichowo

 

Punkty

1. Konojad

X

10 : 9

8 :10

2

2. Rakoniewice

9 : 10

X

7 : 24

0

3. Wielichowo

10 : 8

24 : 7

X

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                      Kolejność końcowa

                                                     1. Gimnazjum Wielichowo

                                          2. Gimnazjum KONOJAD

                                          3. Gimnazjum Rakoniewice

 

 

  Mistrzynie gminy ze swoim nauczycielem w- f i Dyrektorem szkoły

 

 

 

BIEGI ULICZNE – RAKONIEWICE- 3. 05. 2005

 

 

 

II miejsce w kategorii klas I zajęła  Sojka Joanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi uczniowie zajęli drużynowo miejsce V

W zawodach biegli: Bielawska O., Kozłowski M., Humerski P., Nowak A., Sojka J., Mokrzyńska J., Roesler A., Jankowska E., Roszak K., Janicka A., Bosa A.,

 

 

 

Oprócz zawodów gminnych i powiatowych uczniowie naszego gimnazjum chętnie uczestniczą w turniejach szkolnych organizowanych w czasie dużych przerw.

 

LIGA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 

                                                                                                                                                        

Lp.

Klasa

    WYNIKI w kolejnych meczach

PKT.

bramki

3b

2b

3a

1b

1a

2a

1

3b

X

12:3

3:3

5:3

9:2

0:4

7

29 : 15

2

2b

3:12

X

0:6

4:7

5:4

1:5

2

13 :34

3

3a

3:3

6:0

X

9:2

5:1

1:2

7

24 : 8

4

1b

3:5

7:4

2:9

X

6:2

2:9

4

20 : 29

5

1a

2:9

4:5

1:5

2:6

X

0:11

0

9 : 36

6

2a

4:0

5:1

2:1

9:2

11:0

X

10

31 : 4

                       Kolejność końcowa                                                                       

 

 

               1. 2a       10pkt.     31:4

                       2. 3a         7 pkt.            24:8        +16

                               3. 3b               7 pkt.     29:15       +14

                        4. 1b               4 pkt.     20:29

                                5. 2b              2 pkt.     13:34

                        6. 1a         0 pkt.      9:36

 

 

 

 

 

 

LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

 

 

Lp.

klasa

 Wyniki w kolejnych meczach

PKT.

bramki

3a

3b

2a

2b

1a

1b

1

3a

X

7:2

13:2

5:6

10:2

17:1

8

52:13

2

3b

2:7

X

11:4

8:6

10:0

16:2

8

47:19

3

2a

2:13

4:11

X

2:8

7:5

17:2

4

32:39

4

2b

6:5

6:8

8:2

X

8:4

13:4

8

41:23

5

1a

2:10

0:10

5:7

4:8

X

9:1

2

20:36

6

1b

1:17

2:16

2:17

4:13

1:9

X

0

10:72

            Kolejność końcowa

                               

                                1. 3a       8 pkt.     +39

                               2. 3b       8 pkt.     +28

                               3. 2b       8 pkt.     +18

                           4. 2a        4 pkt.     

                               5. 1a        2 pkt.

                               6. 1b        0 pkt.

 

 

 

 

 

 

LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

Runda jesienna

Lp.

klasa

Pkt. zdobyte w kolejnych meczach

PKT.

bramki

1

2

3

4

5

1

3b

1

0

3

0

0

4

5:6

2

2b

1

3

0

0

3

7

9:4

3

3a

3

3

3

3

3

15

12:4

4

1b

0

0

0

0

0

0

0:17

5

1a

0

3

3

3

0

9

9:6

6

2a

3

0

0

3

3

9

8:7

                  Kolejność po rundzie jesiennej

 

         1. 3a             15           12:4

         2. 2a              9             8:7

        3. 1a               9             9:6

        4. 2b               7             9:4

        5. 3b               4             5:6

        6. 1b               0             0:17

 

 

 

Runda wiosenna

Lp.

klasa

Wyniki  w kolejnych meczach

PKT.

bramki

2b

3a

1b

1a

2a

1

2b

 

1:1

5:0

6:0

2:2

8

14:3

2

3a

1:1

 

4:0

3:0

1:0

10

9:1

3

1b

0:5

0:4

 

0:3

0:1

0

0:13

4

1a

0:6

0:3

3:0

 

0:2

3

3:11

5

2a

2:2

0:1

1:0

2:0

 

7

5:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejność końcowa

Po rundzie jesiennej z rozgrywek wycofała się klasa 3b

 

Pkt.                 bramki

1. 3a    25 pkt.             26:7

2.. 2a   16 pkt.             13:10

3. 2b    15 pkt.             23:7

4. 1a     12 pkt.              12:17

5. 1b     0 pkt.               0:30

 

MISTRZEM SZKOLNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ W ROKU SZK. 2004/2005 ZOSTAŁA KLASA 3A

 

 

 

 


Rok szkolny 2005/06

 

Inaugurację  sportowego roku szkolnego rozpoczęliśmy 10 września 2005 w Racocie, biorąc udział w Biegu Olimpijskim na dystansie 5 km.

 

W biegu udział wzięli: Pol Ewa, Roesler Ada, Sojka Joanna, Mokrzyńska Joanna, Nowak Aleksandra, Bosa Agata, Grzybowicz Hanna, Brylska Natalia, Malinowska Beata, Kozłowski Marcin, Jurga Krzysztof, Jankowski Adam, Sojka Łukasz, Ćwiok Daniel, Kozłowski Krystiani opiekun Jacek Dakowski

 

My i złoty medalista z Aten i Sydney

     Wspólnie z Andrzejem Wróblem – wielokrotnym                          Tomasz Kucharski zapala znicz                
              uczestnikiem paraolimpiad

 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Jaki on wielki - Grzegorz Nowak i gimnazjaliści z Konojadu

 Asia Sojka i Aśka Mokrzyńska                               Z Markiem Łbikiem - medalistą z Seulu

 z Władysławem Stecykiem,

 srebrnym medalistą z Moskwy (1980)

 

 

 

MISTRZOSTWA GMINY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 24.09.05- KAMIENIEC

 

Dziewczęta w składzie: SOJKA JOANNA, MOKRZYŃSKA JOANNA, BIELAWSKA MARTYNA, NOWAK ALEKSANDRA, POL EWA , ROESLER ADRIANNA, GRZYBOWICZ HANNA, BRYLSKA NATALIA, BOSA AGATA, KRAKOWIAK ELIZA, rez. ZAWŁOCKA MAGDALENA, MALINOWSKA RENATA, SZESZUŁA MARTA zajęły I miejsce zdecydowanie pokonując swoje rywalki z Kamieńca. Chłopcy musieli zadowolić się miejscem II

 

Asia Sojka wbiega na linię mety z dużą przewagą nad zawodniczką z Kamieńca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyny sztafet dziewcząt i chłopców

 

 

W MISTRZOSTWACH POWIATU W WIELICHOWIE 1.10.05 sztafeta dziewcząt zajęła II miejsce ustępując biegaczkom z Wielichowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martyna Bielawska na ostatniej zmianie              Zespół z Konojadu zadowolony z osiągniętego wyniku

wbiega na metę jako druga

 

MISTRZOSTWA GMINY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

KONOJAD, 12.10.05

 

Wyniki Mistrzostw Gminy w biegach przełajowych – KONOJAD, 12.10.2005

 

miejsce

Dziewczęta- 1991/92

Dziewczęta - 1990

Chłopcy – 1991/92

Chłopcy – 1990

1

SOJKA JOANNA

POL EWA

JANKOWSKI JAKUB

BINIAK ARTUR

2

NOWAK ALEKSANDRA

PABISZAK NATALIA

MAJORCZYK BARTOSZ

KOZŁOWSKI MARCIN

3

KRAKOWIAK ELIZA

HALASZ MAGDA

HUMERSKI BŁAŻEJ

ĆWIOK DANIEL

4

BŁAŻEJEWSKA WERONIKA

SKROBALA JAGODA

RATAJCZAK WOJTEK

DOMINICZAK PAWEŁ

5

MOKRZYŃSKA JOANNA

JANICKA AGNIESZKA

CHRAPLAK ADRIAN

WOJCIECHOWSKI PAWEŁ

6

POL EWELINA

ROESLER ADA

SUMMULER DAWID

KUFEL NIKODEM

7

ROESLER MAGDA

GRZYBOWICZ HANNA

WITCZAK LONGIN

TOMCZAK KAMIL

8

MALINOWSKA RENATA

OWCZARZAK KINGA

KOZŁOWSKI KRYSTIAN

MATYSIAK PATRYK

9

SZESZUŁA MARTA

BRYLSKA NATALIA

JURGA KRZYSZTOF

KAŻMIERCZAK ADAM

10

JUJA KASIA

BOSA AGATA

JURAŚ PAWEŁ

PIOTROWSKI ŁUKASZ

11

JĄDER MAGDA

JANKOWSKA EWA

SKORACKI MARCIN

SZYGUŁA KAROL

12

PIOTROWIAK MILENA

MAĆKOWIAK WIOLETA

HAJNRICH JAKUB

GAWRON SEBASTIAN

13

DRZYMAŁA MONIKA

MAJORCZYK KASIA

MAJKA PAWEŁ

SOJKA ŁUKASZ

14

WOJCIECHOWSKA A.

RYBARCZYK PAULINA

JUSKOWIAK MIKOŁAJ

JANKOWSKI ADAM

15

BOSA ANETA

 

NOWAK KAROL

 

16

ZAWŁOCKA MAGDA

 

BUDZIŃSKI PATRYK

 

17

MAJDER NATALIA

 

KONIECZNY KAMIL

 

18

BIELAWSKA MARTYNA

 

MANIA DAREK

 

19

PIKOSZ MARTA

 

KUFEL MACIEJ

 

20

PIOTROWIAK HONORATA

 

KOZŁOWSKI ŁUKASZ

 

21

 

 

ŁAKOMY MATEUSZ

 

22

 

 

PAZGRAT ŁUKASZ

 

23

 

 

CIESIELSKI BARTOSZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwsza szóstka z każdego biegu kwalifikuje się do zawodów powiatowych. Miejsca naszych uczniów zaznaczono pogrubioną czcionką.

 

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

              Pol Ewa wygrała bieg klas III                                  Krakowiak E., Nowak A., Sojka J.                          Kozłowski M. był drugi, a Ćwiok D. trzeci
                                                                                               Najlepsze w kategori kl. I-II                                           w kategorii KL.III

 

                                                                                                   

 

                                     

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

          Wywalczyli awans do zawodów powiatowych

 

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – WIELICHOWO, 22.10.05

 

 

Joanna Sojka zajęła I miejsce w swojej kategorii i wywalczyła awans do zawodów  wojewódzkich  -

 

Miejsca pozostałych

Pol E. 6

Nowak A. - 8

Krakowiak E. - 9

Mokrzyńska J. -  10

Pol E. - 14      

Ratajczak W. - 14

Janicka A. - 11

Ćwoik D. - 10

Kufel N. - 14

 

Oni reprezentowali nas w zawodach powiatowych                   Sześć najlepszych zawodniczek powiatu

 

 

W Mistrzostwach Wielkopolski- 8.04.06  w Żerkowie Aśka Sojka pobiegła słabiej, zajmując 56 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

Nasza najlepsza biegaczka na linii startu.

W biegu startowało około 120 biegaczek z całego województwa

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI FINAŁU SZKOLNEGO W WARCABACH KLASYCZNYCH

                                                                     

                 Dziewczęta                                    Chłopcy

 

1.       SOJKA JOANNA                           1. GAWRON SEBASTIAN

2.       JUJA KATARZYNA                        2. KAŹMIERCZAK DAWID

3.       KONIECZNA AGNIESZKA               3. LAMENTA ADRIAN

4.       KARASZCZAK KATARZYNA           4. SIBILAK BARTOSZ

                                                                  5. OWCZARZAK KAMIL

                                                                       6. JUSKOWIAK MIKOŁAJ

 

 

 

 

W Mistrzostwach Gminy I miejsce  w kategorii chłopców zajął DAWID KAŹMIERCZAK, w kategorii dziewcząt III miejsce zajęła KATARZYNA JUJA.

W turnieju powiatowym 19.11.05 w Grodzisku Wlkp. Dawid zajął VI miejsce, a Kasia IX.

 

 

 

 

I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR WÓJTA GMINY KAMIENIEC -  KONOJAD , 3 GRUDNIA 2005r.

 

 

1

2

3

4

Pkt.

bramki

miejsce

1.
Granowo                    

 

2:8

1:9

6:13

0

9:30

IV

2. Kamieniec

8:2

 

1:8

8:15

2

17:25

III

3
Konojad

9:1

8:1

 

3:5

4

20:7

II

4
Wielichowo

13:6

15:8

5:3

 

6

33:17

I

Tabela wyników

 

 

 

Kolejność końcowa

 

  1. WIELICHOWO
  2. KONOJAD
  3. KAMIENIEC
  4. GRANOWO

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasze dziewczęta grając w składzie:

Serba K., GrzybowiczA., Grzybowicz H., Brylska N., Sojka J., Malinowska B., Malinowska R. Andrzejewska S., Pol E., Bielawska M., Zawłocka M., Jankowska E., Stachowiak N., Szłapka W. zajęły II miejsce w Turnieju za zespołem z Wielichowa

Na zdjęciu również sędzia zawodów Ryszard Dziwak, Dyrektor Gimnazjum Paweł Skiba, Wójt Gminy Kamieniec Piotr Halasz i opiekun zespołu Dakowski Jacek

 

 

 

MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM – Konojad, 7.01.06

 

Mistrzem Gminy został Krystian Kozłowski                         Wśród dziewcząt zwyciężyła Emilia Grzelewska

                                                                                         III miejsce zdobyła Chojnacka Paulina

 

 

 

 

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM - Rakoniewice,  21.01.2006

 

 

      Pierwsza szóstka wśród dziewcząt

 

1.       CHOJNACKA PAULINA – Konojad

  1. ODWAŻNA AGNIESZKA – Grodzisk
  2. HALASZ MAGDA – Kamieniec
  3. KUBIAK KLAUDIA -  Grodzisk
  4. MOCZAK ANGELIKA - Rostarzewo
  5. EUSTEROWICZ ANNA- Rakoniewice

 

      Wśród chłopców Kozłowski K. zajął miejsce VII

 

 

 

 

Paulina odbiera medal z rąk powiatowego           
           organizatora sportu - Grzegorza Sterczaka

                                                                            

 
MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE RĘCZNEJ – Konojad, 25.01. 06

 

Nasi uczniowie grający w składzie: Wojciechowski B., Ćwiok D., Każmierczak D. Kunert M., Gawron S., Gawron M., Maćkowik P.,. Urbański E, Jankowski A Kufel N., Hajnrich J.,Owczarzak K.,Szczepaniak A.

zajęli I miejsce pokonując Kamieniec 27:25.

 

 

Dziewczęta również wygrały 24:11. Skład drużyny:

Grzybowicz A., Grzybowicz H., Brylska N., Bartkowiak N., Pol E., Sojka J., Andrzejewska S. Zawłocka M., Jankowska E., Szłapka W., Bielawska M., Matuszewska S

 

 

 

 

 

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW - Konojad– 4.02.2006.

Tabela wyników

szkoła

1

2

3

4

Punkty

Bramki

Miejsce

1. Wielichowo

 

21:7

21:13

22:14

6

 

64:34

 

I

2.

Grodzisk

7:21

 

16:16

17:17

2

40:54

IV

3.

Rakoniewice

13:21

16:16

 

15:15

2

44:52

III

4.

Konojad

14:22

17:17

15:15

 

2

46:54

II

Kolejność końcowa      

 

1. Wielichowo

2. KONOJAD

3. Rakoniewice

4. Grodzisk                   

 

 

 

      

        Drużyna z Rakoniewic w ataku na bramkę Konojadu

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - Konojad– 4.03.2006.

     Tabela wyników

 

szkoła

1

2

3

4

Punkty

Bramki

Miejsce

1. Rakoniewice

 

2:8

5:8

3:11

0

10:27

IV

2.

Konojad

 

8:2

 

11:5

7:5

6

26:12

I

3.

Grodzisk

 

8:5

5:11

 

4:6

2

17:22

III

4. Wielichowo

 

11:3

5:7

6:4

 

4

22:14

II

           Kolejność końcowa           

        1. Gimnazjum Konojad

        2. Gimnazjum Wielichowo

        3. Gimnazjum Grodzisk

        4. Gimnazjum Rakoniewice

 

 

 

 

 

 

W zwycięskiej drużynie zagrały : Grzybowicz A., Grzybowicz H., Serba K., Brylska N., Malinowska B., Malinowska R.,., Pol E.,  rez.:Andrzejewska S Jankowska E. Matuszewska S., Zawłocka M., Szłapka W., Gawron P

 

 

W FINALE MISTRZOSTW REJONU w Buku , 15 .03.06 nasze dziewczęta zajęły III miejsce

 

Nasza drużyna uzyskała następujące wyniki:

 

Konojad  - Oborniki        6:13

Konojad – Wąsowo       12:4

Konojad  - Buk              22 :7

 

Kolejność końcowa

 

  1. Buk
  2. Oborniki
  3. KONOJAD
  4. Wąsowo

 

     

                                                                                           Hania Grzybowicz odbiera pamiątkowy dyplom

 

 

MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW – Konojad, 18.03.06

 

 

Naszej drużynie nie udało się pokonać gimnazjalistów z Kamieńca mimo atutu własnej hali.

W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się remisem 34:34., jednak po dogrywce ostatecznie wygrali rywale 40:34

 

W drużynie Konojadu zagrali: Maćkowiak P., Każmierczak D., Gawron M., Owczarzak K., Szczepaniak A., Hajnrich J., Kufel N., Kunert M., Gawron S.,

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTRZOSTWA GMINY W SIATKÓWCE – Kamieniec 28.03.06.

 

Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców musiała uznać wyższość swoich kolegów z Kamieńca . Obydwa mecze zakończyły się wynikiem 3:0

 

  Drużyna chłopców i dziewcząt z Konojadu

 

 

 

 

 

 

 

 

     Hania gratuluje zwycięstwa kapitanowi z Kamieńca

 
 
BIEGI ULICZNE W RAKONIEWICACH – 3.05.06

 

            Drużynowo zajęliśmy IV miejsce                                    Asia Sojka na trzecim stopniu podium                       Opiekun zespołu z pucharem i dyplomem za IV m

 

Miejsca punktowane zajęli:

     

Sojka J. - 3                    Nowak K. - 12 

Nowak A. – 6                Szeszuła M. - 14

Kozłowski – 6               Malinowska R. - 13

Sojka Ł. – 6                  Mokrzyńska J. - 14

Krakowiak E. – 6           Skoracki M. - 13

Brylska N. - 10

Janicka A. - 11

 

 

W zawodach startowali również: Roesler A., Pol E., Bosa A., Wojciechowska A., Skoracka M., Jurga K.

 

 
LIGA PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

                                                                                

lp

klas

WYNIKI w kolejnych meczach

PKT.

bramki

1a

1b

2a

2b

3a

3b

1

1a

X

5:1

1:3

4:5

3:8

2:6

2

15 : 23

2

1b

1:5

X

1:11

2:2

0:7

1:1

2

5 :26

3

2a

3:1

11:1

X

5:4

4:6

5:5

7

28 : 17

4

2b

5:4

2:2

4:5

X

3:6

5:5

4

19 : 22

5

3a

8:3

7:0

6:4

6:3

X

5:2

10

32: 12

6

3b

6:2

1:1

5:5

5:5

2:5

X

5

19 : 18

 

             Kolejność końcowa

 

          1. 3a            10pkt.   32:12

          2. 2a            7 pkt.   28:17   

          3. 3b            5 pkt.   19:18   

          4. 2b            4 pkt.    19:22

          5. 1a            2 pkt.    15:23    - 8

          6. 1b      2 pkt.    5:26   - 21

 
 
LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Lp.

klasa

WYNIKI w kolejnych meczach

PKT

BRAMKI

3b

2b

3a

1b

1a

2a

1

3b

X

16:4

6:2

15:1

15:2

7:8

8

59-17

2

2b

4:16

X

3:7

5:3

4:6

2:8

2

18-40

3

3a

2:6

7:3

X

11:1

8:2

7:5

8

35-17

4

1b

1:15

3:5

1:11

X

3:4

2:10

0

10-45

5

1a

2:15

6:4

2:8

4:3

X

0:10

4

14-40

6

2a

8:7

8:2

5:7

10:2

10:0

X

8

41-18

 

             Kolejność końcowa

 

1. 3b    8 pkt.   +42

2. 2a    8 pkt.   +23

3. 3a    8 pkt.   +18

4. 1a     4 pkt.    - 26

5. 2b     2 pkt.    - 22

6. 1b     0  pkt.   - 35

 

 

Mistrzem Ligi Piłki Ręcznej chłopców została klasa III b

 

 

 

SZKOLNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

 

Runda jesienna - 2005

 

Lp.

klasa

 Wyniki w kolejnych meczach

PKT.

BRAMKI

3a

3b

2a

2b

1a

1b

1

3a

J

0:1

0:1

1:1

1:0

4:1

7

7:4

2

3b

1:0

E

1:0

7:0

2:1

4:0

15

15:1

3

2a

1:0

0:1

S

3:0

4:1

2:1

12

10:3

4

2b

1:1

0:7

0:3

I

0:2

1:0

4

2:13

5

1a

0:1

1:2

1:4

2:0

E

1:3

3

5:10

6

1b

1:4

0:4

1:2

0:1

3:1

Ń

3

5:12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runda wiosenna

 

Lp.

klasa

 Wyniki w kolejnych meczach

PKT.

BRAMKI

3a

3b

2a

2b

1a

1b

1

3a

W

0:4

1:4

7:1

1:1

0:4

4

9:14

2

3b

4:0

I

1:1

1:1

1:0

7:1

11

14:3

3

2a

4:1

1:1

O

2:2

0:1

2:0

8

9:5

4

2b

1:7

1:1

2:2

S

0:2

6:2

5

10:14

5

1a

1:1

0:1

1:0

2:0

N

1:0

10

5:2

6

1b

0:4

1:7

0:2

2:6

0:1

A

0

3:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niespodzianką rundy okazała się klasa I a, która tylko nieznacznie uległa przyszłemu mistrzowi rozgrywek

 

 

PUNKTACJA I KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA PO OBU RUNDACH ROZGRYWEK

 

klasa

Zdobyte punkty

Punkty razem

bramki

miejsce

jesień

wiosna

3b

15

11

26

29:4

I

2a

12

8

20

19:8

II

1a

3

10

13

10:12

III

3a

7

4

11

16:18

IV

2b

4

5

9

12:27

V

1b

3

0

3

8:35

VI

 

Mistrzem Szkolnej Ligi Piłki Nożnej  i Puchar Dyrektora Gimnazjum zdobyła  Klasa IIIb